DuyurularEtkinliklerGenel

10.TURDEB Dergi Fuarı sona erdi

TÜRDEB tarafından düzenlenen ve İktibas Çizgisi Dergimizin de katıldığı 10. Uluslararası Dergi Fuarı 25 Nisan 2019 de sona erdi.

TÜRDEB’in organizasyonunda 10. su düzenlenen ve 25 Nisan tarihinde kapılarını açan Dergi Fuarı  bu seneye mahsus farklı bir adreste  Dergi severler ile buluştu, İktibas Çizgisi Dergisinin de katıldığı bu fuara, farklı  ülkelerden ve yurt içinden dergilerin katıldığı dergi fuarında kardeşlerimizle tanışma/buluşma bir arada olmanın güzelliğini yaşadık.

Fuara özellikle genç dergi severlerden yoğun bir katılım oldu. Genç kuşağın dergimizi tanıyor olması bizi mutlu etti. Tanımayanlara da dergimizi tanıtma fırsatı bulduk. Cumartesi günü İktibas Çizgisi Dergisi Yayın Kurulu Üyeleride standımızda hazır bulunurak ziyaretçilerle tanışma/muhabbet fırsatı buldular.Ayrıca Dergimizin Yazı İşleri Sorumlusu Hüseyin Bülbül’ün yeni piyasaya çıkan “Müslümanların Soru(n)ları” kitabının 3. ve 4. cildide ilk kez fuarda tanıtılarak okurlar için satışa sunuldu..

Dergimizin fuara katılım süreci aşamasında emeği geçen  ve fuarın açık kaldığı sürece ziyaretçilerimizle ilgilenen Abdullah PAMUK, Dr.Cesur KARAGENÇ, Sami Köseoğlu  Bünyamin ÖZTEK  ile Maşuk KAYA başta olmak üzere diğer kardeşlerimize  teşekkür ediyor bundan sonraki organizasyonlarda okuyucularımızla ve dergi severlerle tekrar buluşmayı Rab’bimizden temenni ediyoruz.

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı