GenelVideolar

Ayın Konuşmacı/Misafiri

İktibas Çizgisi Dergisi İstanbul İrtibat Bürosu’nda Selahaddin Alıç iki ayrı sunum yaptı . İlgili videolar istifadenize sunulmuştur

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Selâmun aleykum,
  muhterem Selâhaddîn Alıç, her iki konuşmanızı da dikkatle dinledim, Allah râzı olsun.
  Bahse konu İktibas Çizgisi yapınızla ilgili hatıra gelen çok sual var ancak önemine binaen Sünnet konusunu öncelemek istiyorum.
  Elbette ki bu konuda bizde oluşmuş bir fikir-itikat var ancak evvel emirde sizin bu husustaki itikadınıza dayalı olarak açıklama yapmanızı rica ediyorum.
  “Sünnet, Kur’ânın pratize edilmiş hâlidir” ifadesini somut örnekler ve varsa kanıtlarıyla izah ederseniz biz de kendi anlayışımızla test edip örtüşen ya da ayrılan hususları tespit eder ona göre; sizinle paylaşarak ya kendimizi düzeltme imkânımız olur ya da sizlere faydalı olabiliriz.
  Bu ve benzer konularda yazışmamız devam edebilir ve o yüzden bu köşe yetersiz kalabilir yahut üçüncü şahısları alâkadar etmeyebilir düşüncesiyle cevabınızı e-posta yoluyla verebilirseniz daha uygun olur kanaatindeyim.
  Tekrar selâm eder, kendini İslâm’a nispet edenlerin, bahsettiğiniz temel vasıfları yaşam örnekliğiyle sergilemelerini temennî ederim.
  Allah’a emanet olunuz.
  Nûreddîn Âdil,
  E-Posta: anakaynaktekdelil@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı