Genel

İktibas Çizgisi Haziran Sayısı Çıktı

İktibas Çizgisi Haziran 2018/466-8. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı “Zifiri Karanlık”tan “Ilımlı”/ “Alaca” Çizgi’ye… -Boy Aynası Filistin/Kudüs-manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

 Bu sayımızda, Kavram Bölümünde İslam Hukukunda Devlet” konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında,

Hüseyin BÜLBÜL’ün Zamanın Değiştiremedikleri”  Osman COŞKUN’un İslam’ı Hayatlarından Kovan Ancak Sembolleri İle Övünen Zavallı MilletlerHamdi AKAN’ın Metafizik (gaybi) Sapkınlık ”.!”Aykut AKÇA’nın “İletişim ve İmtihan”  Haydar ÖZTÜRK’ün  Bilinçle Yürümek”  Enes TARIM’ın” Mekke Site Devletinde Daru’n Nedve ve Seçim İronisi” Ömer YILDIZ’ın  Peygamber Ama Hangi Peygamber -1”  Harun GÖRMÜŞ’ün” Akıl, Gayb, Îman Muhammed CELİL’in .“Keşke Bilselerdi” İsmail KAHVECİ’nin “Kur’an’ın Model İnsan Tipi: Mü’minler-3“ yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat Bölümünde  Enes GÜNASLAN’ın “Kudüs, Mescid-İ Aksa Ve Edebiyatımız” Hayrunnisa Akça’nın “Bir Kitaptan Bana Kalan” yazılarını;

Bir Dergi Bir Alıntı Bölümünde “Rasim Özdenören: Mutluluğun Öyküsünü Yazmak Çok Zor başlıklı yazısı .

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün okuyucularımızdan gelen sorular üzerine “Külfete katlanmadan Nimete Ulaşılmaz ” yazısının yanı sıra.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

 

Abonelik İçin:mektup@iktibascizgisi.com

İktibas Çizgisi Kayseri Bürosu: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi/KAYSERİ 

İktibas Çizgisi İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih/İSTANBUL  {Fatih Camii karşısı} Tel: 0 545 648 75 08  

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir