DuyurularEtkinliklerGenel

İktibas Çizgisi Nisan Sayısı Çıktı

İktibas Çizgisi Nisan 2023/466-66. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı “Seçim Süreci’nde “Müslümanlar”ın Müzmin “DURUŞ SORUNLARI”” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayımızda, Kavram Bölümünde “Fısk-Fâsık” konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında;

Hüseyin Bülbül’ün “Allah’ın “Dilediğini Yapmasını” Nasıl Anlamalıyız?” Osman COŞKUN’un “Islık Çalıp El Çırpmak Ya Da Aç Ve Susuz Kalmak” Muhammed CELİL’in  “İnsan İçin Hudud/Sınır Nerede Başlar Nerede Biter”  Hamdi AKAN’ın “Teslimiyet Tevekkül Güven Ekseninde, TEDBİR”  Haydar ÖZTÜRK’ün  “Kur’ân’da Kader”  Harun GÖRMÜŞ’ ün “Yoksa Siz…” Ömer YILDIZ’ın “Kur’an Okuyanı Doğru Yola İletir” Şeref Bülbül’ün “Biz Müslümanlar, Aklımızı Çalıştırıp Depremden İbret Alabildik Mi ? **” yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat Bölümünde;

Enes GÜNASLAN’ın hazırladığı “Zeynep Gazali’nin ‘Zindan Hatıraları”‘ kitabı özeti ve Cengiz Numanoğlu’na ait “Daha Kuran Ne Desin” şiirini bulabilirsiniz.

Bir Kitap/Site/Dergi Alıntı Bölümünde ;

Ercüment Özkan’a ait İnanmak ve Yaşamak kitabından “Siyaset” ve Ercan Yıldırım’ın “Olduğu kadar…Ehven-i şer, sorumluluk, ahlak” yazılarını bulabilirsiniz

 

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

 

Abonelik İçin:mektup@iktibascizgisi.com

İktibas Çizgisi Kayseri Merkez Bürosu: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi/KAYSERİ 

Tel:0537 741 02 33

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı