DuyurularGenelHaberler

İktibas Çizgisi Ocak Sayısı Çıktı

İktibas Çizgisi Ocak 2018/466-3. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı Yeni Döneme Giren/Gerginleşen Abd-Türkiye İlişkileri Ve “Kudüsmanşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayımızda, Kavram Bölümünde Kur’an Anlayışımız konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün Tenzili Ayetlerin Penceresinden Tekvini Ayetleri Görmek”;.Osman COŞKUN’un Kitabınız Kuran İse Niçin Tağutun Hükmüne Razı Oluyorsunuz?”; Hamdi AKAN’ınAllah’ın Adıyla Mı? Allah Adına Mı?”Aykut AKÇA’nınKudüs Meselesi Üzerinden Bir Duruş Sorgulaması Yada Trump’a Teşekkür Mü Etmeliyiz?” Harun GÖRMÜŞ’ünKur’ân’ı Zihinlere HapsetmekHaydar ÖZTÜRK’ün “Kur’an’ın Anlaşılmasında Temel Sorunlar II” “Kur’an’da Çok Anlamlı ve Eş Anlamlı Kelimeler I” Ömer YILDIZ’ın Kudüs, Mescid-İ Aksa Ve İlk Kıble Meselesi”; Sinan Ulu’nunMüslüman Doğulmaz Müslüman OlunurMuhammed CELİL’in” Dönüşmenin Ve Dönüştürmenin Önündeki Engeller”Murat ARMIK’ın ““Ebabil Kuşlarını Ve Melek Ordusunu Unutmak”yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat Bölümünde Enes GÜNASLAN’ın” “Yahya Kemal’le “Edebiyata Dair” (Eser İnceleme-Tavsiye)” Hayrunnisa AKÇA’nın “Mâna Girdabı” başlıklı yazılarını;

Bir Dergi Bir Alıntı Bölümünde”Erdem UYGAN’nın “Kur’an Üzerinde Bireysel Çalışmanın Yanlışlığı başlıklı yazısını okuyabilirsiniz.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Değişen İnsandır Gerçekler Asla yazısının yanı sıra.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

PDF veya Basılı kağıt Dergi

Abonelik İçin:

mektup@iktibascizgisi.com 

İktibas Çizgisi Kayseri Bürosu: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi/KAYSERİ 

Tel:+90 537 741 0233

İktibas Çizgisi İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih/İSTANBUL  {Fatih Camii karşısı}

Tel: 0 545 648 75 08  

İktibas Çizgisi Almanya Bürosu:

Anlam Münsterstr. 263

44145 Dortmund

İktibas Çizgisi Hollanda Bürosu:

Mekan Tobias MC Asser Straat 11 1063 NC

Amsterdam

ADRESLERİNDEN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı