DuyurularEtkinlikler

İktibas Çizgisi Pikniğine Davet

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz Piknik buluşmalarımızın 2019 yılı organizasyonu 28 Temmuz 2019 tarihinde İnşallah Kayseri’de düzenlenecektir.

Kardeşliğimizin pekişmesine yeni yeni tanışıklıklarımıza vesile olan Piknik organizasyonumuz  Yurt içinden ve yurt dışından bu düşünceye gönül veren tüm Müslüman kardeşlerimizin iştiraki ile 28 Temmuz 2019  Pazar günü Kayseri de Mimar Sinan Organize sanayi sınırlarında bulunan, sosyal tesisleri, yeterli yeşil sahası ve kapalı alanı bulunan Evliyalar Parkı Mesire alanında  yapılacaktır.Bu organizasyona tüm kardeşlerimiz davetlidir.

Kayseri Merkeze yaklaşık 10 km mesafede bulunan piknik yerimiz Kayseri Malatya yolu üzerinde olup, Mimar- Sinan organize sanayi bölgesinin arkasındadır.

Piknik alanına sorunsuz gelebilmeniz için aşağıdaki konum linkindende istifade edilebilir.. Ayrıca Malatya yolundan itibaren her sapağa yön levhaları konulacaktır.

Kayseri dışından gelecek olan kardeşlerimiz aynı gün yetişemeyecekleri için cumartesi günü Kayseri’de olmaları durumunda daha önce bizleri haberdar ederlerse memnuniyetle misafir edeceğimizi bilmelerini isteriz. Şehir dışından ve içinden gelen arabası olmayan kardeşlerimiz için servislerimiz vardır. Yine geliş saatlerini bildirirler ise onlar için de gereken hizmet verilecektir.

NOT:Servisler merkez bankasının önünden ve Seyyid Burhanettin yanıTalas yolu üzerinden saat 9 da kalkacak.

Telefonla bilgi almak isteyen kardeşlerimiz

Hüseyin Bülbül 0537 741 0233 ve Cafer Altun’a 0536 655 7485 numaralardan ulaşabilirler

 

Navigasyon ile konum bulmak için https://goo.gl/maps/FBZmaLWhzDx

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gönül isterdi bugün orada güzel dostlarla hasbi hal eyleyelim. Her ne kadar gönül arzulasada, bazan gonlünuze göre hareket edemiyorsunuz. Yurtdışin da olmam nedeniyle sizlerle birlikte olamamanın hüznü içerisindeyim. Uzak yakın demeyip bir arayagelen dostları ve bu kardeşleri cem eyleyen İktibasçizgisi selamlıyorum hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hollanda
    Muhammed Celil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı