EtkinliklerFotoğraflarGaleriGenel

9.TURDEB Dergi Fuarı sona erdi

TÜRDEB tarafından düzenlenen ve İktibas Çizgisi Dergimizin de katıldığı 9. Uluslararası Dergi Fuarı 13 Mayıs 2018 de sona erdi.

TÜRDEB’in organizasyonunda 9. si düzenlenen ve 8 Mayıs tarihinde kapılarını açan Dergi Fuarı Sirkeci Garında Dergi severler ile buluştu, İktibas Çizgisi Dergisinin de katıldığı bu fuara, farklı  25 ülkeden 150, yurt içinden yaklaşık 500 derginin katıldığı dergi fuarında kardeşlerimizle tanışma/buluşma bir arada olmanın güzelliğini yaşadık.

Fuara özellikle genç dergi severlerden yoğun bir katılım oldu. Genç kuşağın dergimizi tanıyor olması bizi mutlu etti. Tanımayanlara da dergimizi tanıtma fırsatı bulduk. Cumartesi günü İktibas Çizgisi Dergisi Yayın Kurulu Üyeleride standımızda hazır bulunurak ziyaretçilerle tanışma/muhabbet fırsatı buldular.

Dergimizin fuara katılım süreci aşamasında emeği geçen  ve fuarın açık kaldığı sürece ziyaretçilerimizle ilgilenen Abdullah PAMUK, Dr.Cesur KARAGENÇ, Sami Köseoğlu  Bünyamin ÖZTEK  ile Maşuk KAYA başta olmak üzere diğer kardeşlerimize  teşekkür ediyor bundan sonraki organizasyonlarda okuyucularımızla ve dergi severlerle tekrar buluşmayı Rab’bimizden temenni ediyoruz.

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir