EtkinliklerFotoğraflarGenel

İktibas Pikniği Yapıldı

İktibas Çizgisi Dergisinin geleneksel hale getirmiş olduğu 2018 yılı Piknik buluşması, bu yıl Kayseri de yapıldı.  Yurt içi ve yurt dışından gelen kardeşlerimizin katılımları  ile Kayseri Mimar Sinan mahallesi Evliyalar parkında gerçekleştirilen programda. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen kardeşlerimiz ve aileleri kardeşlik duyguları ile buluşup kucaklaştılar ve hasret giderdiler. Pikniğimize katılmayı arzu ettikleri halde mazeretleri nedeniyle gelemeyen kardeşlerimiz, telefonla ve mesajla bizlere ulaşarak gelemedikleri için üzüntülerini bildirerek, toplantıda bulunan kardeşlerimize selam ve muhabbetlerini bildirdiler. Kardeşlik ortamı içerisinde hoş sohbetler ile devam eden buluşmamız ; gelecek yıl yeniden buluşmak temennileriyle sona erdi. Bu organizasyonumuza  ilgi duyan ve uzak-yakın yerlerden buluşmamıza katılan ve bu programda emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Kardeşliğimizin daim olması ve yeniden buluşmak üzere hepinizi Allah’a emanet ediyoruz.

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu güzel birlikteliğin oluşumunda hizmet edenlerden ve katılım yapanlardan Allah razı olsun.

  2. Allahın dininin yaşanılması gereken kurallar olduğunu kabul edenlerin tamamı olmasa da,zaman olarak kısacıkta olsa birlikteliği güzeldi.Düşünenlere ve eylem haline dökenlere selam olsun.

  3. Gönül orada olmayı çok isterdi. Ama bu sene Türkiyede olamayışımız nedeniyle aranızda olamamnın hüznü ve burukluğu var. Katılan ve katılmak isteyipte katılamayan dostlar selam olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir