DuyurularEtkinliklerGenel

İktibas Çizgisi Haziran Sayısı Yayınlandı

İktibas Çizgisi Haziran 2024/466-80. Sayısı Abdullah PAMUK’un kaleme aldığı “IRAK-SURİYE EKSENİ’NDE (Beklenen) Jeo-Politik Hamleler ve…” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayımızda, Kavram Bölümünde İtaat konusunun işlendiği yazıyı okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında;

Hüseyin Bülbül’ün “Yolunu Gösteren Allah Yöntemini de Göstermiştir” Osman COŞKUN’un “Müslüman Coğrafya Halini Değişmedikçe ABD ve İsrail Helak Olmaz!.” Hamdi AKAN’ın “FITRAT, . İstikamet, İstikrar Samimiyet Gayret” Muhammed CELİL’in  “İslâm Düşüncesi Tevhîd-i Temel Üzerine İnşa Olmuştur” Haydar ÖZTÜRK’ün “Tarikatların Meşruiyet Sorunu” Kadir TURAN’ın “Kur’an Ne Diyor? “Yaşayan bir delil üzere yaşasın” Şeref BÜLBÜL’ün “Onlar İnandık Diyorlar, Ama İman Etmediler” yazılarını bulabilirsiniz.

Sanat-Edebiyat Bölümünde;

Enes GÜNASLAN’ın hazırladığı Mücahit Bilici’nin serbestiyet.comda yayınlanan “Sözün Yolculuğu” ve Hüsamettin Arslan’a ait “Köklü Bir Meydan Okuma:” Yazılarını  bulabilirsiniz.

Bir Kitap/Site/Dergi Alıntı Bölümünde ;

Ercümend Özkan’ın -İnanmak Ve Yaşamak kitabından “Aşırılık – Fuhşiyât.”  Ali GÖÇMEZ’in hazırladığı Aliya İzzetbegoviç’in (İslami Yeniden Doğuşun Sorunları) kitabından “Müslümanlar ve İsrail” bölümü ve dibace.net ten  Ahmet ÖZCAN “Yahudi Kimdir?” yazılarını bulabilirsiniz

 

Abonelik İçin:mektup@iktibascizgisi.com

İktibas Çizgisi Kayseri Merkez Bürosu: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi/KAYSERİ 

Tel:0537 741 02 33

İktibas Çizgisi İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah.Öksüzce Hatip Sok. No:20 Daire1  Fatih / İSTANBUL

Tel: 0 545 648 75 08  

 

Daha Fazla

İktibas Çizgisi

İktibas Çizgisi Yönetici

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir